Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny na temat „Mój ukochany miś”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoimi umiejętnościami artystycznymi. W swoich pracach zastosowali szereg technik plastycznych. Jury w składzie: Renata Strong i Karolina Szkatulska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KLASA I:
I miejsce zajęła Julia Krawiec z klasy I a; II miejsce zajął Jan Więcek z klasy I a; III miejsce zajął Wojciech Drewniak z klasy I c; wyróżnienie otrzymała Blanka Gudziej z klasy I c.
KLASA II:
I miejsce zajęli Oliwia Klarycka z klasy II b i Jakub Suchecki z klasy II c; II miejsce zajęli Zuzanna Gawlik z klasy II a i Nikodem Jarowicz z klasy II b; III miejsce zajęła Letycja Lulko z klasy II b; wyróżnienia otrzymali: Michał Koralewski, Cezary Piszcz i Nikodem Szklarczuk z klasy II b, Olimpia Latosińska i Dawid Świtalski z klasy II c.

KLASA III
Wyróżnienia otrzymali: Natalia Mazurek z klasy III b oraz Mikołaj Sawiniec z klasy III d.

Po powrocie do szkoły zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród.

R. Strong, K. Szkatulska