Dnia 18 kwietnia 2024r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się  Międzyszkolny Wielobój Sprawnościowy zorganizowany dla klas I –III.  Były to już jedenaste rozgrywki w naszej szkole.  Organizatorami turnieju są: nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej- p. Agata Leszczyńska i nauczycielka wychowania fizycznego – p. Elżbieta Hapel. Do wieloboju przystąpiło aż dziewięć szkół podstawowych z Głogowa. Były to: Szkoła Podstawowa nr 2, nr 3, nr 6, nr 8, nr 9, nr 10, nr 11, nr 13, nr 14.

Wyniki wieloboju:
I miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie (215 p.)
II miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głogowie (202 p.)
III miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Głogowie (191 p.)

Najlepszą zawodniczką wieloboju została uczennica naszej szkoły – Jagna Czykirska z klasy 3b, natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się uczeń głogowskiej “dziesiątki” Serdecznie dziękujemy firmie PWiK z Głogowa o zapewnienie wody wszystkim uczestnikom imprezy. Gratulujemy uczestnikom wieloboju!

A. Leszczyńska