„Wszystkie nasze marzenia mogą się ziścić,
jeżeli tylko będziemy mieli odwagę, by do nich dążyć”.
Walt Disney

To już koniec pewnego etapu w naszym życiu! W dniu  21 czerwca  2024 roku zakończyliśmy rok szkolny 2023/24. Po raz ostatni spotkaliśmy się na uroczystych apelach: najpierw uczniowie klas I – IV, a następnie uczniowie klas V – VIII. Były ostatnie, jak zwykle -piękne występy uczniów w tym roku szkolnym i podziękowania.  Pani Dyrektor M. Jabłońska – Szewców  w swoim wystąpieniu podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom  oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę,  a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. W mijającym już roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 40 absolwentówktórzy będą kontynuować naukę w szkołach ponadpodstawowych. Życzymy im wielu sukcesów i powodzenia w wymarzonych szkołach ponadpodstawowych. Życzymy wszystkim udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

P. Sobczyk

więcej zdjęć