15 grudnia 2020 roku rozstrzygnięto konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”, który był skierowany do dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było zmotywowanie uczniów do stworzenia prac, które będą zdobiły ich domy w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Technika wykonania prac była dowolna. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością.  Wyniki konkursu:

I miejsce:
Natalia Mazurek, klasa 3b

II miejsce (ex aequo):
Marcel Horyński, klasa 1b
Oliwia Granis, klasa 2a
Kinga Jagieła, klasa 2a

III miejsce (ex aequo):
Igor Horyński, klasa 3c
Michał Koralewski, klasa 2b
Kacper Sobczak, klasa 1b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się po powrocie do szkoły. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie.
M. Wójtowicz, M. Fila, M. Fila”