W piątek 11 grudnia zakończyliśmy zbiórkę darów w ramach Fundacji Owoc Głogu. Byliśmy mile zaskoczeni ilością przyniesionych produktów. Nasi darczyńcy przygotowali i pięknie zapakowali paczki w formie prezentów dla konkretnych osób. Poza tym przyniesiono produkty żywnościowe, produkty do przygotowania wieczerzy wigilijnej, chemię gospodarczą, zabawki, książki, kosmetyki higieny osobistej.
Przygotowane paczki zostały przewiezione do siedziby Fundacji. Prezes Fundacji nie kryła radości. Powiedziała: „Szkoła 14 pobiła wszystkich…  Jestem pod wrażeniem”. Paczki trafią do konkretnych rodzin, do osób potrzebujących, samotnych. Z całą pewnością będzie to piękna, magiczna i pełna wzruszeń chwila.
Wszystko to zawdzięczamy  Wam – Ludziom Dobrej Woli! Kolejny raz udowodniliście, że nawet w czasie pandemii  chcemy pomagać. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim – Uczniom, Rodzicom, Pracownikom Szkoły i wszystkim, którzy podzielili się dobrem! Dzięki nam Ktoś będzie miał piękne Święta. Sprawdza się hasło: „Tradycją naszej szkoły jest pomaganie”.
Nadal można osobiście wspomóc potrzebujących, bezpośrednio w Fundacji Owoc Głogu przy ul. Długosza 3 w Głogowie lub w  Moszowicach pod numerem 7. Niech te święta będą dla nas wszystkich pełne miłości i dobroci.

Szkolny Klub Wolontariusza oraz Mały Samorząd Uczniowski