W lutym 2021 r., odbył się konkurs plastyczny, w którym uczniowie klas I-III mieli za zadanie wykonać makietę na temat „Bezpieczne zabawy zimowe”. Jury w składzie Renata Pyziak, Bożena Cichy i Żaneta Ścisłowska nagrodziły prace następujących uczniów:

I miejsce – Kacper Jach kl. 1C
I miejsce –Julia Drużkowska kl. 3C
II miejsce –  Maja Rzepniak kl. 1B
II miejsce –  Maja Okolt kl. 1C
II miejsce –  Filip Kawała  kl. 2C
II miejsce –  Igor Mazurkiewicz kl. 3D
III miejsce – Hanna Kubacka kl. 3C

Prac wpłynęło bardzo dużo jury miało wielki problem z wyłonieniem najlepszych rysunków, wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Kreber kl. 1B, Pola Tarnowska kl. 1C, Krzysztof Tomasik kl. 1C, Oliwia Bartniak kl. 2A, Oliwia Koselarz kl. 2A, Oliwia Granis kl. 2A, Kinga Jagieła kl. 2A, Pola Pawlak kl. 2A, Kaja Mazur kl. 2A,  Amelia Świątkowska  kl. 3 C, Pola Tarnowska kl. 3D, Aleksandra Tarejło kl. 3C, Alan Kuczera kl. 3D. Prace uczniów udekorowały hol naszej szkoły.

Ż. Ścisłowska, R. Pyziak

Galeria prac