W naszej szkole miała miejsce kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Do samorządu kandydowali: Maria Gajewska kl.7c, Kacper Rąpała kl.6a, Iga Stelmach kl.7a, Nina Chrzanowska kl.6d, Alicja Zioło kl. 6d. Kandydaci przedstawili swoje programy i plany związane z samorządem szkolnym.

Po dwutygodniowej kampanii, społeczność uczniowska oddała głos na swojego kandydata. 7 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas III – VII. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nowym Przedstawicielem Szkolnego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025 został Kacper Rąpała. Życzymy powodzenia i owocnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej.

Opiekun SU A .Dyk