Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i dzielenia się prezentami. Jest to okazja, by nauczyć nasze dzieci radości z dawania. W tym roku, w ramach realizacji Programu Zajęć Integracyjnych „Jesteśmy tacy sami”, wspólnie z dziećmi z Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych chcemy przygotować świąteczne prezenty dla chorych dzieci z oddziału pediatrycznego głogowskiego szpitala. Dzieci z ZPSW przygotowali kartki świąteczne, uczniowie  naszej szkoły spotkali się w piątkowe popołudnie – 8.12.2023r. na warsztatach plastycznych, by wspólnie wykonać choinki- niespodzianki dla chorych dzieci z oddziału pediatrycznego głogowskiego szpitala. Choinki to część prezentów, które przygotowujemy dla małych pacjentów. Chcemy sprawić, by w ten świąteczny czas było im łatwiej znieść rozłąkę z rodziną i żeby choć na chwilę zapomnieli  o chorobie. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wspólnej akcji charytatywnej na twarzach chorych dzieci zagości uśmiech.

Koordynator programu „Jesteśmy tacy sami”
Marta Bartkowiak