Dnia 14.02.2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w wielu zabawa: taniec z balonami, labirynt, odszukiwanie ukrytych serduszek, działania matematyczne wraz ze słodkościami. Otrzymały również kolorowanki. Za przygotowanie tego dnia odpowiadały Panie ze świetlicy: Maria Fila, Martyna Fila, Martyna Wojciechowska oraz Agnieszka Olszewska. Czas pełen atrakcji przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów.

M. Fila