SONY DSC

To już koniec! W dniu  23 czerwca  2023 roku zakończyliśmy rok szkolny 2022/23. Po raz ostatni spotkaliśmy się na uroczystych apelach: najpierw uczniowie klas I – IV, a następnie uczniowie klas V – VIII. Były ostatnie występy uczniów w tym roku szkolnym i podziękowania.  Pani Dyrektor H. Dziadkowiec w swoim wystąpieniu podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom  oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę,  a także życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. W mijającym już roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 98 absolwentów, którzy będą kontynuować naukę w szkołach ponadpodstawowych. Życzymy im wielu sukcesów i powodzenia w wymarzonych szkołach ponadpodstawowych.

Dzisiejsza uroczystość to szczególny moment dla Pani Dyrektor Haliny Dziadkowiec, która po 21 latach pracy w naszej szkole przechodzi na emeryturę.  Z tej okazji  życzymy Pani dużo zdrowia, mało trosk, stresów, problemów, a dużo sukcesów i spełnienia w życiu.

Dziękujemy Pani Dyrektor za bardzo duży wkład pracy w rozwój naszej placówki i rozwijanie talentów i umiejętności naszych wychowanków. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe lata naszej wspólnej pracy zapisanej złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły. Pani zasługi są bardzo duże, a uzbierało się ich niemało.
Szanowna Pani Dyrektor, w imieniu Grona Pedagogicznego oraz pracowników naszej szkoły żegnamy Panią i przyrzekamy,  że będziemy o Pani pamiętać.

P. Sobczyk