SONY DSC

         Dziś 4 września 2023 roku rozpoczynamy nowy 2023/24 rok szkolny. Na pięknie udekorowanym holu szkoły odbyła  się inauguracja,  w której uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Inauguracja ta była szczególnym wydarzeniem  dla naszych pierwszaków i ich rodziców, którzy tego dnia po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły. Uczniów, a w szczególności tych 62 najmłodszych, nauczycieli, pracowników i rodziców przywitała Pani Dyrektor M. Jabłońska – Szewców, która życzyła uczniom  samych “dobrych ocen, dużo przyjaciół i wyrozumiałych nauczycieli”. Rok szkolny 2023/2024 w naszej szkoły rozpoczęło 509 uczniów, którzy będą uczyć się w 24 oddziałach  . Dziś było bardzo uroczyście, a od jutra…rzeczywistość szkolna.
Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa!


P. Sobczyk

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego