SONY DSC

Bardzo uroczyście i patriotycznie zrobiło się dziś w naszej szkole. Wszyscy, ci maili i trochę starsi, odświętnie ubrani, uczestniczyliśmy w Uroczystej Akademii poświęconej świętom majowym: 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 – Maja oraz Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, który obchodzony jest dnia 2 maja. Były wiersze i pieśni patriotyczne, monologi i inscenizacje, które przybliżyły zebranym tematykę świąt majowych. Piękne występy uczniów zostały nagrodzone gromkimi oklaskami.
Uczniów do dzisiejszej akademii przygotowały Panie: E. Bartkowska, A. Leszczyńska, M. Bajer i B. Kornas oraz Panowie: S. Olejnik i D. Brodowski.  Zachęcamy również do obejrzenia prezentacji poświęconej  232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja udostępnioną przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

P. Sobczyk