W dniach od 25.09.2023 r. do 29.09.2023 r. w naszej szkole odbył się Tydzień Języków Obcych. Impreza ta co roku jest organizowana przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Codziennie uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu przygotowanych wydarzeniach takich jak „Mini Playback Show” dla klas 1-4, Karaoke dla klas 5-6 oraz zabaw językowo-ruchowych dla klas 7-8. Podczas przerw uczniowie bawili się rozwiązując zagadki „Escape room” oraz uczestnicząc w quizach kahoot. Coroczna impreza zawsze spotyka się z bardzo dobrym odbiorem, uczniowie bardzo chętnie podejmowali wszystkie wyzwania, które na pewno pozytywnie zmotywowały ich do nauki języków obcych oraz poszerzyły wiedzę o krajach i językach europejskich.

P. Drankiewicz