Na początku listopada odbył się świetlicowy konkurs plastyczny pt. „Polskie Symbole Narodowe” zorganizowany przez Panią Martynę Fila oraz Marię Fila. Celem konkursu było upowszechnienie i popularyzacja wśród dzieci znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych, ciekawych i pomysłowych prac, które można było podziwiać na holu szkoły. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Mateusz Walczak (I grupa)
II miejsce – Laura Mordarska (II grupa), Maciej Bauman (IV grupa)
III miejsce –  Zofia Szcześniak (III grupa), Marcelina Mietlińska (III grupa)

Uczniowie z wyróżnieniem: Lena Wichnowska (V grupa), Hanna Lisowska (IV grupa), Filip Szczepański (III grupa), Alicja Okrzymowska (II grupa), Maja Herbuś (I grupa). Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, natomiast pozostali uczestnicy  drobne upominki oraz słodkości. Gratulujemy zwycięzcom  oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za pomysłowe i piękne prace!

M. Fila