marcu w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny nt. „Kartka wielkanocna”. Na konkurs wpłynęły 24 prace.  W konkursie wzięli udział uczniowie klasy Ib, Ic, IIb oraz dzieci ze świetlicy – grupa 6.  Prace zostały wykonane w formie płaskiej. W swoich pracach uczniowie posłużyli się ciekawymi technikami plastycznymi. Prace były kolorowe i różnorodne. Jury w składzie: Renata Strong i Agata Leszczyńska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KLASA I b
I miejsce zajęła Antonina Konieczna, II miejsce zajął Kuba Młynarski, III miejsce zajął Tymoteusz Mazurkiewicz
Wyróżnienia otrzymali: Milena Sobczak i Szymon Poczyszcz

KLASA Ic
I miejsce zajął Szymon Urbanowicz, II miejsce zajął Jaś Spychała, III miejsce zajęła Zuzia Bielawa
Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Kacprzak i Ola Kowalska

KLASA II a
Wyróżnienie otrzymał Antoni Kulpa

KLASA II b
I miejsce zajęła Gabriela Zinkiewicz, II miejsce zajął Kacper Kozakiewicz, III miejsce zajęła Michalina Stachowska
Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Poczyszcz

 Prace pięknie udekorowały hol naszej szkoły.

R. Strong, A. Leszczyńska