Tradycyjnie, jak co roku z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY w grudniu dla uczniów klas I – III zorganizowano konkurs plastyczny. Tematem przewodnim konkursu była postać Henryka III Głogowskiego oraz Najciekawsze Zabytki naszego miasta. Na konkurs wpłynęło 31 prac. W swoich pracach uczniowie przedstawili szereg ciekawych technik plastycznych. Prace były kolorowe i starannie wykonane. Jury w składzie: Renata Strong  i Agata Leszczyńska nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

I miejsce zajęli: NATALIA MŁYNARCZYK z klasy I c, MILENA SOBCZAK z klasy IIb i JAN SPYCHAŁA z klasy IIc
II miejsce zajęli: AMELIA HUNGER z klasy IIb i SZYMON URBANOWICZ z klasy IIc
III miejsce zajęli: JAKUB MŁYNARSKI z klasy 2b i KUBA KUBLIK z klasy IIc

Wyróżnienia otrzymali: MICHAŁ GAWORSKI, KAJA JAKUBOWSKA i ANTONINA KONIECZNA z klasy II b, FABIAN BUCZAKOWSKI, FILIP FRANKOWSKI, SZYMON KWAŚNICA i ZUZANNA SEWASTIANOWICZ z klasy 2c

Prace dzieci pięknie udekorowały hol naszej szkoły. Konkurs zorganizowały Panie: R. Strong i A. Leszczyńska

R. Strong