25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Misia. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny na temat „Mój ukochany miś”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział 26 uczniów. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoimi umiejętnościami artystycznymi. W swoich pracach zastosowali szereg ciekawych technik plastycznych i technicznych. Jury w składzie: Renata Strong , Agata Leszczyńska i Karolina Wągiel nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KLASA I A:
I miejsce
zajęła Julia Machowska, II – Agata Chliszczyk, III – Alicja Boczula. Wyróżnienia otrzymały: Oliwia Kamińska i Natalia Szałachanowicz.

KLASA I B:
I miejsce
zajęli  Bartosz Komperda i Kaja Jakubowska, II – Tymon Reguła i Zofia Kuczkowska, III – Emilia Piosik. Wyróżnienie otrzymała Antonina Konieczna.

KLASA I C
I miejsce
zajął Szymon Urbanowicz, II –  Miłosz Pikor i Szymon Kwaśnica, III – Filip Frankowski i Zofia Mietlińska. Wyróżnienia otrzymali: Fabian Buczakowski, Mateusz Kacprzak, Aleksandra Okwieka i Kaja Tarasewicz.

KLASA II B
I miejsce
zajęła Gabriela Zinkiewicz a wyróżnienie otrzymał Kacpr Kozakiewicz.

KLASA III A
I miejsce
zajął Jan Więcek, II– Jakub Reguła  a III – Mikołaj Frankowski.

KLASA III B
I miejsce
zajął Mateusz Kilimar.

Prace uczniów pięknie udekorowały hol naszej szkoły.

R. Strong, A. Leszczyńska