25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny na temat „Mój ukochany miś”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział 48 uczniów. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoimi umiejętnościami artystycznymi. Prace były wykonane w formie płaskiej i przestrzennej. W swoich pracach uczniowie zastosowali szereg ciekawych technik plastycznych i technicznych. Jury w składzie: Renata Strong i Agata Leszczyńska  nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

FORMA PŁASKA:
KLASA I A: I miejsce zajęła WERONIKA ŁOJEWSKA, II miejsce zajęła NATALIA  KOWALSKA, III miejsce zajęła ALICJA OKRZYMOWSKA; wyróżnienie otrzymała NADIA MAZAN
KLASA I B: I miejsce zajęła WIKTORIA ŁUCZAK, II miejsce zajęła MAJA ŁYSKAWA, III miejsce zajęła NICOLA DROBEK; wyróżnienie otrzymały WIKTORIA SWÓŁ i JULIA MOLSKA
KLASA I C: I miejsce zajęła MALWINA BŁASZKÓW, II miejsce zajęła MARCELINA MIETLIŃSKA, III miejsce zajęła NATALIA MŁYNARCZYK; wyróżnienie otrzymał JAKUB KOPRIANIUK
KLASA II A: I miejsce zajął ANTONI CYT, II miejsce zajęła MAJA HERBUŚ, III miejsce zajęła ANASTAZJA PURGIEL; wyróżnienie otrzymała ALICJA BOCZULA
KLASA II C: I miejsce zajął SZYMON URBANOWICZ, II miejsce zajęła KAJA TARASEWICZ, III miejsce zajął ALAN KOMPERDA; wyróżnienie otrzymali FABIAN BUCZAKOWSKI I SZYMON KWAŚNICA

KLASY III: I miejsce zajęła AGATA GABRYSZ z klasy III b, II miejsce zajęła HANNA LISOWSKA z klasy III b,           III miejsce zajął MACIEJ RAJCH z klasy III a

FORMA PRZESTRZENNA
I miejsce zajęli HANNA GUJSKA z klasy I c, SZYMON POCZYSZCZ z klasy II b i ALEKSANDRA POCZYSZCZ z klasy III b, II miejsce zajęły JULIA MAĆKIEWICZ z klasy I a i VALERIIA SHEINA z klasy I c, III miejsce zajął ADAM SZMEHT z klasy I b i GABRIELA ZINKIEWICZ z klasy III b

Prace uczniów pięknie udekorowały hol naszej szkoły. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu: R. Strong, A Leszczyńska