„Bądź sobą i szukaj własnej drogi! Poznaj siebie, zanim zechcesz poznać dzieci. Zdaj sobie sprawę z tego, do czego sam jesteś zdolny, zanim zaczniesz wykreślać dzieciom prawa i obowiązki. Przede wszystkim to Ty jesteś dzieckiem, które musisz poznać, wychować i wykształcić”

Janusz Korczak

Głogowskie Stowarzyszenie

„Otwarte Drzwi”

zaprasza na kolejną edycję programu „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Zapisy i szczegółowe informacje udziela prowadzący pod numerem 503-135-750 (pon.-pt.) lub osobiście w Głogowskim Stowarzyszeniu „Otwarte Drzwi” ul. Poczdamska 1 w każdy poniedziałek od 16.00. Warsztaty planowane są od soboty (07.10.2023 r.) godz. 10.00. Warsztaty to cykl 10 spotkań tematycznych – raz w tygodniu po 3h każde. Spotkania są bezpłatne dzięki wsparciu KGHM i Gminy Miejskiej Głogów.

P. Sobczyk