Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w całym  roku. Dla zachęcenia dzieci do kultywowania   tradycji Panie: Maria Fila oraz Martyna Fila zorganizowały świetlicowy konkurs na ,,Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”. Celem  konkursu było przede wszystkim   przybliżenie i zainteresowanie uczniów  tradycjami Świąt Bożego Narodzenia,  rozwijanie i kształtowanie wyobraźni artystycznej oraz prezentacja talentów plastycznych. Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce:   Wiktor Maszkowski (grupa VI)
II miejsce:  Julia Machowska (grupa IV), Julia Krawiec (grupa II),
III miejsce:  Zofia Kmieć (grupa V), Amelia Hunger (grupa IV)

Wyróżnienie:  Michał Brzóska (grupa VI), Antoni Czupryński (grupa II), Aleksandra Waszczuk (grupa III)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodki upominek, a zwycięzcy nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

M. Fila