W maju z okazji Dnia Teatru pod opieką Pani Agnieszki Olszewskiej rozstrzygnięto konkurs pt.: „Dzień Kukiełki”. Wszystkie kukiełki, które zostały wybrane przez komisję odznaczały się pomysłem, techniką wykonania oraz użytymi materiałami. W wykonanie swojej kukiełki każde dziecko włożyło bardzo dużo pracy. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni dzieci poprzez poszukiwanie i poznanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Miejsca na podium zajęli:
I miejsce zajęła Alicja Okrzymowska z klasy 1A
II miejsce zajęła Alicja Czyżykowska z klasy 1B
III miejsce zajęła Hanna Lisowska z klasy 3B
III miejsce zajęła Hanna Tomasik z klasy 3C
III miejsce zajęła Amelia Jagiełło z klasy 3A

Wyróżnienia zdobyli uczniowie klas 3-cich:
Maciej Rajch z klasy 3A
Jagna Czykirska z klasy 3B
Lena Jankowska z klasy 3A.

Wszyscy uczniowie za otrzymane miejsca i wyróżnienia zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Gratuluję zwycięzcom i zapraszam wszystkich do udziału w następnych konkursach.

A. Olszewska

Więcej zdjęć