14 listopada rozstrzygnięto świetlicowy konkurs plastyczny pn. „Kotylion Narodowy”, który został zorganizowany przez Panie: Marię Filę oraz Martynę Filę. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczniów oraz podnoszenie poczucia własnej wartości poprzez twórczość artystyczną.
Na konkurs wpłynęło wiele kreatywnych i pomysłowych prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi.  Podczas oceniania prac wzięto pod uwagę przede wszystkim kreatywność uczniów, oryginalność oraz estetykę wykonania pracy. Komisja w składzie: P. Agnieszka Olszewska oraz P. Helena Nowicka, wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce:  Szymon Łużny, Alicja Boczula
II miejsce:  Hanna Durka, Maciej Baumann
III miejsce:  Jakub Rzepniak, Zuzanna Świątek

Zwycięzcom konkursu wręczono słodkie upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
M. Fila, M. Fila