Dnia 20.03.2024 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny pt.” Mój kot”. W konkursie wzięły udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz umiejętności artystycznych dzieci. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie kota techniką plastyczną w dowolnym formacie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowań. Spośród dostarczonych prac świetlicowe jury  wybrało po dwa 1, dwa 2, dwa 3 miejsca oraz 4 wyróżnienia. Każde dziecko otrzymało nagrodę. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Zuzanna Świątek
I miejsce Alicja Boczula
II miejsce Maja Łyskawa
II miejsce Aleksandra Okwieka
III miejsce Antoni Kulpa
III miejsce Maciej Rajch
Wyróżnienia: Damian Trefoń, Jagna Czykirska, Natalia Krawczyk, Gabriela Zinkiewicz.

Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do uczestnictwa w innych konkursach.

M. Wojciechowska