8 grudnia rozstrzygnięto świetlicowy konkurs plastyczny pt. „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”, który został zorganizowany przez Agnieszkę Olszewską. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było wyzwolenie ekspresji plastycznej i promowanie talentów dzieci.
Na konkurs wpłynęło bardzo dużo pięknych i kreatywnych prac, które były wykonane różnymi technikami plastycznymi. Podczas oceniania prac były brane pod uwagę przede wszystkim estetyka pracy, kreatywność i wykonanie. Prace były wybierane przez komisję w składzie, Panie:  Martynę Filę, P. Helenę Nowicką, która wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Igor Zdebiak
II miejsce: Patryk Klarycki
III miejsce: Franek Biskup

Wyróżnienia: Szymon Glos, Jakub Reguła, Adrianna Sławińska.

            Zwycięzcom konkursu wręczono: dyplomy za zajęte miejsca i wyróżnienia, figurkę misia do malowania farbami oraz lizaka. Pozostali uczestnicy konkursu dostali medal i lizak, jako nagroda pocieszenia. Wszystkim uczestnikom gratuluję!

A. Olszewska