Dnia 24.10.2023 odbyło się rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego pt. „Mój wymarzony królik”. W konkursie wzięły udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych dzieci. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było wykonanie WYMARZONEGO królika techniką plastyczną w formacie A4.
Wpłynęło bardzo dużo prac, z których świetlicowe jury wybrało po dwa 1, dwa 2 i dwa 3 miejsca i 3 wyróżnienia. Dzieci za zdobyte miejsca oraz wyróżnienia dostały nagrody,  z których bardzo się ucieszyły. Wszystkie pozostałe dzieci, które brały udział w konkursie dostały słodkości. Z naszej świetlicy laureatami konkursu zostali:

I miejsce Dominika Stanicka 3a
I miejsce Lena Biernacka 1c
II miejsce Alicja Boczula 2a
II miejsce Bartosz Podgórny 3a
III miejsce Hanna Lisowska 3b
III miejsce Zofia Jachimecka 1b

Wyróżnienia: Emilia Heina 1a, Eliza Jabczyk 1a, Zofia Mietlińska 2c. Zapraszam do uczestnictwa we wszystkich świetlicowych konkursach. Gratulujemy sukcesów!!

A. Olszewska