Kiermasz słodkości, ozdób świątecznych oraz balonowe szaleństwo!  To jeszcze nie koniec grudniowych cudów! Przed nami stały element działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza- Kiermasz słodkości, ozdób świątecznych oraz balonowe szaleństwo. Tym razem pomagamy Michałkowi Drankiewiczowi. 

„Cześć, mam na imię Michał i mam 7 lat. Moim marzeniem jest opiekować się zwierzętami i zostać najlepszym bramkarzem. Niestety w marcu 2022 r. okazało się, że rośnie mi w brzuszku „szkodnik”. Rodzice i lekarze mówią, że to nowotwór – mięsak prążkowanokomórkowy RMS. Nieproszony zamieszkał w mojej prostacie, dlatego od wielu miesięcy walczę z nim, aby się wyprowadził i już nigdy nie wrócił. Chemia i radioterapia pomagają ale to jeszcze nie koniec…”
Więcej informacji można przeczytać
tutaj

Kilka informacji o kiermaszu

Środa, 21 grudnia

Proszę wychowawców, by do 20 grudnia zebrali informacje, kto podaruje ciasto na kiermasz

-Od 7:30 można przynosić ciasta, ciasteczka, babeczki…
-Kiermasz będzie trwał od 8:00 do 12:00 w holu szkoły oraz dla gości z zewnątrz, przy drzwiach (główne wejście po schodkach do góry, nad szatnią)
-Podczas kiermaszu, będzie można kupić słodkości pieczone przez uczniów, rodziców i nauczycieli, balonowe cuda wyczarowane przez p. Ewelinę Tołopiło i ozdoby świąteczne robione przez dzieci na Kole Rękodzieła pod opieką p. A. Urbaniak i p. A. Kuberskiej
-Po kiermaszu (od godziny 12:00) można odbierać swoje blachy, pudełka, talerze
-Bardzo prosimy klasy o dostarczenie (do 20 grudnia), w miarę możliwości serwetek, talerzyków papierowych, pudełeczek, które wykorzystamy w trakcie kiermaszu.

Zapraszamy! Do zobaczenia 21 grudnia!

S. Komperda