22 grudnia 2023 r., tuż przed Świętami, nasza szkoła podjęła się ostatniej w tym roku kalendarzowym akcji charytatywnej. Rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, zebraliśmy kwotę 4400 zł podczas Kiermaszu Świątecznego, na którym sprzedaliśmy ciasta, babeczki, pierniczki upieczone przez Rodziców i Nauczycieli oraz ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci uczestniczące na zajęciach Rękodzieła. Dziękujemy każdemu rodzicowi, dziecku, nauczycielowi za Wasz wkład w tą akcję. Dziękujemy dzieciom i rodzicom klasy 4C za wspólne przygotowanie pierniczków na kiermasz. Cała kwota zostanie równo podzielona i zasili konta fundacji Amelki, Michałka i Filipka. Ściskamy ich mocno i do siego! Jako koordynator szkolnego wolontariatu, dziękuję moim HELPerom! Świetna robota! W sercu ciepło!

S. Komperda