Dnia 25 i 26 kwietnia 2024 r. w Kłodzkim Ośrodku Kultury odbył się Finał  Wojewódzki XXVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.  W kategorii „Młodzi” (uczniowie klas IV-VI) swoją recytacją pochwalił się Marcin Zaorski, podopieczny Pani Karoliny Radziszewskiej – Janaś. W kategorii  „Starsi” , w której  brali udział uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, powiat głogowski reprezentowało dwoje uczniów  naszej szkoły – Paulina Pawłowska i Jan Rzeźnicki, których do konkursu przygotowywała  pani Marta Bartkowiak. Po wysłuchaniu osiemdziesięciu  uczestników,  jury, składające się z aktorów i animatorów kultury, w jawnym głosowaniu przyznało miejsca i wyróżnienia.
Niezmiernie miłym okazał się fakt, że Paulina, Janek oraz Marcin otrzymali za swe prezentacje wyróżnienia. Recytatorom serdecznie gratulujemy sukcesu. Jesteśmy z nich dumni.

M. Bartkowiak

więcej zdjęć