W dniu 09.11.2023r został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „To jest mój dom”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych. Promowanie patriotyzmu. Inspirowanie do tworzenia prac plastycznych nawiązujących do tematu określonego w przesłaniu konkursu. Stwarzanie możliwości publicznej prezentacji prac. Na konkurs wpłynęło 20 prac uczniów, a spośród  nich laureatami zostali:

 I-miejsce otrzymała Maria Gajewska z klasy VIIC,
 III-miejsce Zuzanna Hałkiewicz z klasy VIB,
Wyróżnienia otrzymali: Oskar Herbuś z klasy VA, Hanna Kubacka z klasy VIC.

Uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe wręczone na uroczystej gali, w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Prace można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do dalszych działań plastycznych.

A. Czechowska