11 marca 2023 roku  w Legnicy odbył się Finał Strefy Legnickiej w tenisie stołowym, w którym wystąpiła reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie: Franciszek Walczak, Aleksander Siwek oraz Jan Rzeźnicki.
Alex, Franek i Janek  rozegrali w tych zawodach doskonałe mecze.   Najpierw  nasi  chłopcy w grupie „A” pokonali  kolejno rywali ze szkół:  SP-9 z Legnicy w stosunku 3:0  i SP Irządze 3:0,  a później  w półfinale  podobnie jak w finale powiatowym pokonali kolegów z SP-13 z Głogowa po zaciętym boju w stosunku 3:2.
Spotkanie o pierwsze miejsce w turnieju z rywalami ze Szkoły Podstawowej w Gierałtowcu  było dramatyczne i bardzo zacięte ale to nasi reprezentanci zwycięsko wyszli z tego pojedynku i zdobyli złote medale Strefy Legnickiej oraz awans do Finału Województwa Dolnośląskiego. Serdeczne gratulacje dla Janka, Franka i Alexa.
Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak

więcej zdjęć….