Dnia 9 maja 2023 r. na obiektach lekkoatletycznych naszej szkoły odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. W skład czwórboju wchodzą: bieg na 60 metrów, bieg na 1000 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Każda drużyna składa się z 6 zawodników, którzy zdobywają punkty dla swojej drużyny za poszczególne konkurencje. W zawodach wystąpiło po pięć szkół w kategorii dziewcząt i chłopców.
Po wielu godzinach zmagań w kategorii chłopców zwyciężyła drużyna NASZEJ SZKOŁY w składzie: F. Walczak, M. Wawrzyniak, O. Naporowski, Kornel Tarnowski, Jakub Szczepański i Wiktor Służenko. Opiekunem drużyny był pan D. Bartkowiak

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużynaze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie. Dziewczęta z naszej szkoły startowały w składzie:  I. Stelmach, T. Pawlak, P. Swojnóg, E. Mordarska, L. Hanulak, Z. Hałkiewicz  i uplasowały się na 4 pozycji. Opiekunem Drużyny była pani A. Sanojca. Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: E. Hapel, A. Sanojca, D. Bartkowiak, S. Domagała. Gratulujemy sukcesów.

S. Domagała