W dniu   24.04.2024 r.  na boisku piłkarskim „Chrobry Głogów”  odbyły się Finały Mistrzostw Miasta Głogowa Szkół Podstawowych w  piłce nożnej chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięła udział drużyna chłopców naszej szkoły, w składzie której zagrali: Franciszek Walczak, Alex Siwek, Oliwer Mazurkiewicz, Jakub Rajczak, Michał Wawrzyniak, Krzysztof Leszczyński  i Mateusz Kasza.  W grach turniejowych chłopcy pokonali drużynę SP-3 wynikiem 4:1, a następnie wygrali ze Szkołą Podstawową nr 6 w stosunku 3:1. W  meczu półfinałowym  nasi chłopcy  pokonali rówieśników z SP-10 w stosunku 3:0. W finale zawodów nasi reprezentanci pokonali 4:2 rywali z SP-12 i  zajęli pierwsze miejsce w zawodach. Dalsze miejsca w turnieju  zajęły szkoły: SP-12, SP-10, SP-3, SP13, SP-6, SP Aslan.

         W Finale Powiatowym, który odbył się 7 maja 2024r nasza drużyna wygrała ze Szkołą Podstawową w Kotli w stosunku 3:1 oraz  uległa tym razem w finale SP-12 w Głogowie wynikiem 1:2 i tym samym zajęła drugie miejsce w w turnieju. Trzecie miejsce zajęła SP-Kotla pokonując SP-Jerzmanowa  2:1 Organizatorem zawodów oraz opiekunem naszej drużyny był Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak