20.10.202 r. w naszej szkole odbyły się Wesołe Igrzyska Sportowe, tradycyjna impreza integracyjna, która na dobre wpisała się do kalendarza imprez  obu placówek – naszej szkoły i ZPSW   w Głogowie. Spotkanie miało miejsce w sali gimnastycznej.

Gości przywitała Pani Dyrektor- Halina Dziadkowiec, a do sportowych zmagań zachęciła wszystkich uczennica klasy VIIa – Paulina Pawłowska,  który uatrakcyjniła spotkanie piękną grą na skrzypcach. Dzieci wzięły udział we wspólnej rozgrzewce przy muzyce, a następnie w konkurencjach sportowych, które poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: p. Elżbieta Hapel i p. Sławomir Domagała. Wszystkie konkurencje bardzo podobały się gościom, toteż chętnie brali w nich udział. O oprawę plastyczną zadbały panie Alicja Pisowicz i Marta Bartkowiak oraz dziewczynki z klasy VIa.

Finałem był  integracyjny taniec – „Belgijka”, w którym wzięli udział  uczestnicy zawodów. Mali sportowcy  otrzymali maskotki od koleżanek i kolegów z naszej szkoły. Jak zwykle nie zawiedli rodzice naszych uczniów, którzy upiekli przepyszne ciasta. Organizatorem i koordynatorem spotkania była p. Marta Bartkowiak

M. Bartkowiak