W dniach 11.09-16.09 2023r. uczniowie z klas 3b i 8a przebywały w Domu Wczasów Dziecięcych “Architekton” w Karpaczu. Podczas pobytu uczniowie zwiedzali Karpacz i jego okolice:  Zapora na rzece Łomnica, Skocznia Orlinek, Anomalia Grawitacji, Schronisko Samotnia 1195 m n.p.m, Muzeum Minerałów, Świątynia Wang. Pogoda i humory nam dopisały.  Odbyły się dyskoteki, zajęcia z ratownikiem górskim oraz geologiem, na których uczniowie poznali zasady bezpieczeństwa w górach oraz minerały jakie można znaleźć w Karkonoszach. Dzięki wspaniałej pogodzie mogliśmy wielokrotnie podziwiać widok na Śnieżkę. Na zakończenie naszego pobytu w DWD w Karpaczu odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek. Naszą eskapadę uznajemy za udaną i chętnie byśmy tam wrócili.
A. Urbaniak, A. Kuberska, E. Hapel

więcej zdjęć…