W dniu   10.03.2022 r.  w sali gimnastycznej NASZEJ SZKOŁY odbył się Turniej Szkół Podstawowych w siatkówce  chłopców o mistrzostwo miasta Głogowa. W zawodach wzięła udział drużyna chłopców naszej szkoły, w składzie której zagrali: Mateusz i Jakub Więcek, Szymon Masny, Tomasz Wilk, Mikołaj Korytkowski, Hubert Jabłoński, Paweł Nowak i Oskar Mańko.  Nasi chłopcy pokonali drużynę Szkoły Podstawowej nr 10 w setach 2:0, a następnie wygrali  ze Szkołą Podstawową nr 6 2:1. W decydującym  o pierwszym miejscu meczu nasi siatkarze ulegli chłopakom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w stosunku 0:2.
W Finale Powiatowym  który  odbył  się 17 marca  w Szkole Podstawowej nr 3
nasza drużyna wygrała mecz półfinałowy z rywalami z Jerzmanowej w stosunku 2:0. W finale  o I miejsce chłopcy ponownie ulegli nieznacznie gospodarzom turnieju powiatowego SP-3 0:2. Organizatorem oraz opiekunem reprezentacji naszej szkoły był nauczyciel w-f  Dariusz Bartkowiak. Gratulujemy chłopakom wyniku!

D. Bartkowiak