W dniu   24.10.2022 r.  w Sali sportowej szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie  odbyły się Finały Mistrzostw Miasta Głogowa Szkół Podstawowych w koszykówce 3×3 chłopców. W zawodach wzięła udział drużyna chłopców naszej szkoły, w składzie której zagrali: Franek Walczak, Alex Siwek, Krzysztof Leszczyński oraz Janek Rzeźnicki.  W grach turniejowych chłopcy pokonali drużynę SP-8 wynikiem 7:5, a następnie wygrali ze Szkołą Podstawową nr 6 – 6:4. W trzecim meczu grupowym chłopcy pokonali rówieśników z SP-10 w stosunku 3:0. W meczu półfinałowym chłopcy pokonali Szkołę Podstawową Aslan w stosunku 6:0. W finale zawodów  nasi reprezentanci ulegli po bardzo trudnym meczu z SP-12 – 1:10 i ostatecznie  zajęli drugie miejsce w zawodach. Dalsze miejsca w turnieju  zajęły szkoły: Aslan, SP-8, SP-11, SP-10, SP-6.

W Finale Powiatowym, który odbył się 8 listopada 2022 r. nasza drużyna wygrała ze Szkołą Podstawową w Jerzmanowej w stosunku 7:2 oraz po raz kolejny uległa w finale zawodów SP-12 w Głogowie wynikiem 3:12.  Serdeczne gratulacje  i uznanie za ambitną walkę dla wszystkich uczestników zawodów.  Opiekunem naszej drużyny był Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak