15 grudnia 2022  r. pod opieką Pań: Martyny Fili oraz Marii Fili uczniowie udali się na Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który został zorganizowany przez świetlicę szkolną przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głogowie. W konkursie udział wzięły dzieci z klas I-III uczęszczające do świetlic szkolnych. Celem konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania najpiękniejszych utworów świątecznych, ujawnienie uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci oraz integracja świetlic szklonych poprzez zdrową rywalizację. Poziom konkursu był bardzo wysoki  i wyrównany. Udział w konkursie wzięło 24 uczestników, którzy zaprezentowali swój talent wokalny.

W gronie laureatów z naszej świetlicy znaleźli się:

I miejsce:   Hanna Orłowska z grupy V  (opiekun p. Maria Fila)
Wyróżnienie: Tymoteusz Walkowiak z grupy II (opiekun p. Martyna Fila)

Wszystkim laureatom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Maria, Fila Martyna Fila