Zajęcia kreatywne – teatralne poszerzają i kształtują wiedzę ucznia, dają możliwość rozwijania inwencji twórczej , kształtują wyobraźnię i rozwijają zainteresowania. Pozwalają odkryć swoje możliwości, zdolności i talenty.  Podczas tych zajęć  uczniowie, pod kierunkiem pani Marty Bartkowiak, przygotowali inscenizację  baśni „Kopciuszek” , którą 29.02.2024r. zaprezentowali społeczności szkolnej. Widzowie mieli okazję przenieść się  w świat baśni  dzięki scenografii, strojom i grze aktorskiej koleżanek i kolegów.   Miło nam, że do sekcji dekoracyjnej dołączyły panie: Anna Dagiel, Żaneta Ścisłowska  i Joanna Donaj, które przyczyniły się do pięknej oprawy plastycznej przedstawienia. Występ młodych aktorów podobał się oglądającym i został nagrodzony gromkimi brawami.

Opiekun koła teatralnego „Teatrałki”
Marta Bartkowiak