Za nami kolejny etap Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Tym razem uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi Pisma Świętego na etapie rejonowym w Zespole Szkół Podstawowych w Serbach. W kategorii klas 4-6: Biblista Junior naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Hanna Durka, Olimpia Latosińska oraz Marcin Zaorski. Natomiast w kategorii klas 7-8: Młody Biblista uczestniczyli: Urszula Gruszka, Jagoda Stachowiak oraz Aleksander Siwek. Do finału na poziomie diecezjalnym, który zakończy się w Zielonej Górze awansowały dwie uczennice.

– Olimpia Latosińska (Biblista Junior),
– Jagoda Stachowiak (Młody Biblista).

Nasze młode finalistki zawalczą o tytuł Najlepszego Młodego Biblisty w roku 2024. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Zarazem naszym finalistkom życzymy by Duch Święty je prowadził i rozwijał w nich zamiłowanie do Słowa Bożego.

J. Wilk