Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który w bieżącym roku szkolnym przypadał na dzień 17 listopada, w naszej szkole odbył się konkurs tabliczki mnożenia dla uczniów klas trzecich. O tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia rywalizowali uczniowie z klasy 3a, 3b i 3c. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, inspirowanie uczniów do doskonalenia umiejętności matematycznych, możliwość sprawdzenia się uczestników konkursu podczas rywalizacji z rówieśnikami i kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie ze stresem. “Mistrzami tabliczki mnożenia” zostali:

I miejsce – Adrianna  Nowakowska i Michał Brzóska  z klasy III b
II miejsce – Adam Wawrzyniak – klasa III b
III miejsce –  Zuzanna  Bolińska – klasa III b, Dominik Drozda – klasa IIIb, Tymon Niewola – klasa III b, Damian Trefoń – klasa III b, Patryk Klarycki  – klasa III a, Wiktor  Maszkowski – klasa IIIc.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

H. Nowicka