Z okazji Dnia Seniora, naszą  szkołę odwiedzili goście z KLUBU SENIORA „DOM NAD STRUMYKIEM” W GŁOGOWIE. Przybyli goście mogli podziwiać przygotowane na tę okazję występy uczniów. Jako pierwszy wystąpił zespół „NASTKI Z CZTERNASTKI”. Uczennice z zespołu zaprezentowały układ taneczny przygotowany pod kierunkiem pani Elżbiety Hapel. Następnie dzieci z klasy 3B wystawiły przygotowaną przez siebie inscenizację „Nie ma tego złego”. Występy uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami.
     Po występach, goście zostali zaproszeni do czytelni szkolnej gdzie dzieci złożyły wszystkim zgromadzonym życzenia i rozdały laurki. Seniorzy miło spędzili czas przy kawie, herbacie i pysznym cieście upieczonym przez rodziców uczniów klasy 3 B.  Uroczystość przygotowały panie Agnieszka Urbaniak, Żaneta Ścisłowska i Joanna Donaj.

Ż. Ścisłowska