Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Dziecka. Był to dzień pełen radości, zabawy i wielu atrakcji przygotowanych dla uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się rano od spotkania wszystkich klas młodszych w holu szkoły.  Pani Dyrektor szkoły złożyła uczniom życzenia z okazji ich święta, a następnie rozpoczęły się przygotowane konkursy i zabawy. Uczniowie mogli brać udział w zawodach sportowych oraz różnych konkurencjach sprawnościowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy na “dmuchanych zamkach”, gra w mini golfa oraz fotobudka.  Wszyscy mieli okazję spędzić czas w miłej atmosferze, integrując się i wspólnie bawiąc. Wszystkie obecne dzieci podziwiały również pokazy Państwowej Straży Pożarnej, a także brały udział w “Pianie – Party”. W tym dniu również zgodnie z naszą tradycją uczniowie klas czwartych przystąpili d egzaminu na kartę rowerową, który przeprowadziła P. H. Sawicka.

Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął w pogodnym nastroju. Uczniowie wrócili do domów z uśmiechami na twarzach i miłymi wspomnieniami. Był to dla nich  wyjątkowy dzień! Dzisiejszy dzień zorganizowali: Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, szkolny wolontariat, nauczyciele wychowania fizycznego, wychowawcy klas i Dyrekcja szkoły. Dziękujemy!

P. Sobczyk

więcej zdjęć