Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy oraz dostaje się  kilogramy słodyczy. My w szkole Dzień Dziecka obchodziliśmy już 29 maja.  Dzieci uczestniczyły w różnych atrakcjach przygotowanych przez naszych nauczycieli:  w różnorodnych zabawach, grach i zawodach sportowych. Tradycyjnie już część naszych uczniów zdawała egzamin na kartę rowerową.  W tym roku wszyscy chętni uczniowie mogli pograć w szachy. Część naszych uczniów uczestniczyła w wycieczkach zorganizowanych przez wychowawców klas. A że pogoda w tym roku była piękna – humory wszystkim dopisywały!

“Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam dużo uśmiechu! Niech każdy Wasz dzień będzie pełen przygód i odkryć.
Niech Wasze marzenia się spełniają, a codzienność bezustannie przynosi nowe powody do radości.
Jesteście wyjątkowi – pamiętajcie o tym zawsze. Jesteśmy dumni z każdego Waszego osiągnięcia.
Życzymy Wam zdrowia, szczęścia i mnóstwa wspaniałych chwil spędzonych na zabawie i nauce.”

P. Sobczyk

więcej zdjęć…