20 października 2022 r. uczennice klas 7: Urszula Gruszka, Olga Plewko i Jagoda Stachowiak wzięły udział w drużynowym konkursie wielozadaniowym dla młodzieży zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Głogowie. Konkurs nosił nazwę: TRIVIA 2022 czyli sztuka przetrwania w krzyżowym ogniu pytań. Dziewczyny rywalizowały z drużynami innych szkół w konkurencjach teoretycznych (wiedza ogólna z tematów: geografia Polski i świata, przyroda, wielcy odkrywcy, sztuka przetrwania) oraz praktycznych (rozpoznawanie flag państwowych, grzybów i drzew leśnych, budowa samolotu z papieru itp.) Uczennice, przygotowane przez panie: Joannę Donaj i Żanetę Ścisłowską, wykazały się dużą wiedzą oraz umiejętnościami co zaowocowało 2 miejscem w konkursie. Gratulujemy DZIEWCZYNOM i życzymy dalszych sukcesów.

Ż. Ścisłowska