W dniu 20.01.2023 r. w sali gimnastycznej SP-13 w Nosocicach, ramach Dolnośląskich Igrzysk  Dzieci Szkół Podstawowych, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Głogowa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym  Chłopców rocznika 2010-11.  W zawodach, w których startowały reprezentacje 9 Szkół Podstawowych Głogowa, wzięła udział drużyna chłopców naszej szkoły, w składzie której zagrali uczniowie klasy VII a: Franciszek Walczak, Aleksander Siwek oraz Janek Rzeźnicki.
             W wyniku rozegranych gier nasi chłopcy zajęli I miejsce w Grupie B,  pokonując bez straty seta kolejno reprezentacje szkół nr 10, 8, 12 oraz 3 i awansowali do półfinału, w którym zmierzyli się z reprezentantami Szkoły Podstawowej nr 7. O zwycięstwie naszych chłopców zadecydował pojedynek w grze deblowej, który rozstrzygnęli  na swoją korzyść w stosunku 2:1

Nie do pokonania byli chłopcy z  SP-13, z którymi chłopcy ponieśli porażkę w wielkim finale mistrzostw, ostatecznie zajmując II miejsce w turnieju,

Serdeczne gratulacje dla Aleksandra, Janka i Franka. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Bartkowiak.

D. Bartkowiak