W dniach 19.02 – 23.02.2024 r. w naszej szkole trwają DNI OTWARTE. W poniedziałek i we wtorek gościliśmy dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Przedszkolaki wraz z wychowawcami otrzymały od nas zaproszenie, aby mogły poznać szkołę oraz uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach. Wizyta rozpoczęła się od powitania dzieci przez Panią Dyrektor Małgorzatę Jabłońską – Szewców. Następnie przyszli uczniowie w małych grupach uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli. Wykorzystano różne pomoce dydaktyczne, co wywołało u przedszkolaków dużą radość. Dzieci rozwiązywały zadania z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej oraz wzięły udział w zajęciach przyrodniczo – plastycznych. Uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowali przedstawienie pt. „Kłótnia Wróżek”. Dziękujemy Paniom wychowawczyniom z Przedszkola Publicznego nr 17, Przedszkola Publicznego nr 5, Przedszkola Niepublicznego „Promyk” oraz Przedszkola Niepublicznego „Kubuś Puchatek” za przyjęcie zaproszenia i odwiedzenie naszej placówki wraz z podopiecznymi. Z niektórymi przedszkolakami spotkamy się już wkrótce, w roli uczniów naszej szkoły. Do zobaczenia!

A. Urbaniak