W miesiącu wrześniu 2022r. odbył się konkurs plastyczny dla klas I-III  świetlicy szkolnej  pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. Jury w składzie, Panie:  Renata Pyziak, Joanna Gładysz, Martyna Fila nagrodziło prace następujących uczniów:

I miejsce –  Mikołaj Kaczyński kl. I a, Jagna Czykirska kl. b
II miejsce – Kaja Tarasewicz  kl. I c
III miejsce – Franciszek Biskup kl. II c

WYRÓŻNIENIA
Julia Leśniak kl. I b
Aleksandra Okwieka kl. I c
Adrianna Nowakowska kl. II b
Tymon Niewola kl. II b
Hanna Tomasik kl. II c
Wiktoria Marzec kl. III a
Jessica Janus kl. III a
Karolina Wójtowicz kl. III a
Hanna Durka kl. III b

        Po realizacji konkursu plastycznego uczniowie  coraz lepiej potrafią zachować się jako odpowiedzialni uczestnicy ruchu drogowego, potrafią dbać o swoje zdrowie. Pierwsze trzy miejsca oraz wyróżnione pace zostały nagrodzone dyplomami oraz słodkościami. Wyróżnione prace plastyczne zdobią korytarz naszej szkoły.  Organizatorem  konkursu były  Panie: Renata Pyziak i Joanna Gładysz.

R. Pyziak