Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji – i tak było tym razem! Wszystkie dzieci z przymrużeniem oka, mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ciasteczek z wróżbą, wróżb z latarką, aby poznać przyszły zawód, papierowego serca, aby odczytać imię swojej sympatii, układania puzzli andrzejkowych, kolorowanek, wykreślanek czy labiryntów wraz ze słodkościami. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Czas pełen atrakcji przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Za przygotowanie tego dnia odpowiadały Panie ze świetlicy: Pani Maria Fila, Pani  Martyna Fila oraz Pani  Martyna Wojciechowska.