Dziękujemy całej społeczności szkolnej naszej szkoły za przyłączenie się do akcji Szlachetna Paczka. Dzięki Państwu, nasza Rodzina otrzymała zapas chemii, środków higieny, żywności na kilka tygodni. Drukarka z zapasem tuszu, ubrania, obuwie, upominki, kołdry, pościele, wszystko otrzymały dzieci i rodzice wybranej przez nas Rodziny. Są niezmiernie wdzięczni za pomoc. Radość z otrzymanych potrzeb była ogromna. Radość sortowania, pakowania i zawożenia paczek do magazynu również była ogromna. HELPerzy z przyjemnością poświęcili swój czas. Rodzina przekazała nam ozdoby świąteczne, pierniczki i kartkę z podziękowaniami od serca. Ozdoby zdobią choinki w szkole, podziękowania dumnie wiszą w sali. Jeszcze raz dziękujemy!

HELPery SP14