Nasza szkoła wspiera 6 EDYCJĘ akcji PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA. OSP GRS SWPB (Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce ) wspólnie z OSP Jaczów organizuje zbiórkę rzeczy dla dzieci przebywających w szpitalach (plakat akcji dostępny na stronie internetowej szkoły). Zwracamy się z prośbą do całej społeczności szkolnej o włączenie się do akcji. Zbieramy zabawki dla dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Prosimy o rzeczy nowe, które można zdezynfekować. Nie mogą to być pluszaki. Najlepsze będą:

– samochodziki,
-lalki,
– puzzle,
– książeczki,
– gry (np. 5 SEKUND, RUMMIKUB, KARTY UNO, KARTY UNO FLIP, SZACHY, WARCABY, CHIŃCZYK, MONOPOL, ZGADNIJ KTO TO?, SCRABBLE, BLOKUS, SUDOKU, BINGO, GRY LOGICZNE, GRY SŁOWNE, ITP.),
– kredki,
– kolorowanki,
– flamastry, ramki A4 i A5,
– sznurki ozdobne,
– patyczki kreatywne (wyciory),
– koraliki Pyssla,
– zestawy koralików do robienia bransoletek i korali,
– kolorowy gruby karton,
– farby witrażowe,
– długopisy,
– gadżety świąteczne.

Zbiórka trwa do 12 grudnia. Przyniesione rzeczy należy dostarczyć do BIBLIOTEKI SZKOLNEJ lub zostawić w portierni. Wywołajmy uśmiech na twarzach wielu dzieci !!!
A. Urbaniak, A. Kuberska, J. Donaj, Ż. Ścisłowska

plakat